Tuning  »  Aktualności  »  Wald International podrasował nadwozie Mercedesa C-klasy
Wald International

Wald International podrasował nadwozie Mercedesa C-klasy

2019-08-20 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Wald International, Mercedes C, Tuning
Wald International słynie z bardzo efektownych modyfikacji nadwozi. Tuner potrafi zmieniać zwykłe wersje samochodów w maszyny przypominające ich topowe odpowiedniki z dodatkowym dopieszczeniem. Ostatnio firma wzięła na warsztat standardowego Mercedesa C-klasy z lat 2014-2018.

Poprzednia generacja C-klasy została upodobniona do wersji AMG. Z przodu możemy zobaczyć wielki grill z charakterystycznymi pionowymi żeberkami. Idąc niżej mamy zderzak z potężnymi wlotami powietrza i światłami LED wkomponowanymi w dolne lotki. Po bokach pojawiły się progi poszerzające wizualnie nadwozie, a tył wieńczy zderzak z pokaźnym dyfuzorem. W tym umieszczono światło wzorem bolidów wyścigowych.
Wald InternationalWald International
Wydech wieńczą dwie podwójne końcówki umieszczone w dyfuzorze. Wizualny efekt dopełniają sprężyny obniżające zawieszenie oraz efektowne 20-calowe felgi. Tak przygotowana C-klasa robi wrażenie. Niestety tuner nie zdradził cen przeprowadzonych modyfikacji. Zainteresowani klienci muszą się kontaktować z firmą.
Wald InternationalWald International
Wald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Wald International podrasował nadwozie Mercedesa C-klasy