Tuning  »  Aktualności  »  Alpine A110 - limonkowy ścigant od Waldow Performance
Waldow Performance

Alpine A110 - limonkowy ścigant od Waldow Performance

2018-12-02 - J. Kruczek     Tagi: Alpine, Waldow, Alpine A110, Tuning
Alpine A110 jest sama w sobie pięknym samochodem, który pozornie nie wymaga żadnych modyfikacji. Jednak zawsze można coś zmienić, coś dodać i przede wszystkim podrasować. I tak francuskie coupe trafiło do warsztatu niemieckiego tunera Waldow Performance.

Waldow przygotowało kompleksowe modyfikacje dla Alpine A110. Pakiet nosi nazwę WP300 i na wstępie serwuje wzrost mocy silnika o 47 KM. Teraz motor A110 generuje moc 296 KM. Przyspieszenie do setki powinno być lepsze niż 4,5 s. Prędkość maksymalna pozostaje ograniczona do 250 km/h.
Waldow PerformanceWaldow Performance
Modyfikacje nadwozia obejmują dyskretne dokładki z włókna węglowego, efektowne końcówki wydechu oraz spore tylne skrzydło dbające o lepszy docisk. Nadwozie posadzono na usztywnionym i obniżonym zawieszeniu ze sprężynami KW. Karoserię oklejono na limonkowy kolor, który nie pozwoli nigdzie przejechać niezauważonym.
Waldow PerformanceWaldow Performance
Limonkowy kolor zagościł także na klatce bezpieczeństwa zamontowanej we wnętrzu. Pojazd przygotowany przez Waldow spisze się perfekcyjnie na torze czy w czasie popularnych rallysprintów. Niestety nie znamy cen modyfikacji.
Waldow PerformanceWaldow PerformanceWaldow PerformanceWaldow PerformanceWaldow PerformanceWaldow PerformanceWaldow PerformanceWaldow Performance

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Alpine A110 - limonkowy ścigant od Waldow Performance