Tuning  »  Aktualności  »  Wagenbauanstalt pokazał piękne Porsche 911 Turbo
Wagenbauanstalt

Wagenbauanstalt pokazał piękne Porsche 911 Turbo

2018-11-11 - J. Kruczek     Tagi: Porsche, Porsche 911, Porsche 911 Turbo, Tuning, Wagenbauanstalt
Wagenbauanstalt jest firmą, o której większość zapewne nie słyszała. Nie ma się co dziwić, ten osobliwy tuner tworzy jedno auto rocznie i zazwyczaj mamy do czynienia z naprawdę unikatowymi maszynami. Tak jak w przypadku tegorocznego Porsche 911.

Najnowszy projekt Wagenbauanstalt to piękne Porsche 911 Turbo z 1993 roku. Niemiecki coupe otrzymało nowe nadwozie z szerszymi nadkolami i zmodyfikowanymi zderzakami. Tuner wymienił praktycznie każdy element karoserii na nowy i lżejszy. W tyle zagościł także jeszcze większy spojler, co znacząco zwiększyło efekt jaki robi maszyna.
WagenbauanstaltWagenbauanstalt
Karoserię pomalowano specjalnym lakierem nałożonym w 30 warstwach. W nadkolach znalazły się unikatowe felgi Wheel-Tec z 24 ramionami. Koła oraz część detali nadwozia polakierowano na złoto. Napęd oraz wykończenie wnętrza pochodzą z katalogu oryginalnych części Porsche. Logo Wagenbauanstalt wykonano z 240karatowego złota.
WagenbauanstaltWagenbauanstalt
Tuner nie zdradził zbyt wielu szczegółów na temat tego cuda, ale zdjęcia mówią za siebie. Takim cudem chyba każdy chciałby się przejechać.
WagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstaltWagenbauanstalt

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Wagenbauanstalt pokazał piękne Porsche 911 Turbo