Tuning  »  Aktualności  »  Lexus LS z dwoma ciekawymi pakietami od Wald International
Wald International

Lexus LS z dwoma ciekawymi pakietami od Wald International

2018-09-12 - J. Kruczek     Tagi: Lexus LS, Lexus LS 500 F Sport, Lexus, Tuning, Wald International
Lexus LS dzięki swojemu designowi idealnie nadaje się do modyfikacji. Ostre linie da się przekuć w iście torowe formy. Zdaje sobie z tego sprawę Wald International, które zaprezentowało dwa nowe pakiety modyfikacji dla limuzyny.

Co ciekawe pierwszy pakiet nosi nazwę Standard i jak na Wald International jest bardzo zachowawczy. Oczywiście niech Was to nie zmyli. Nie mamy tu do czynienia z żadną dyskrecją. I tak przedni zderzak wzbogacił się o spojler z wbudowanymi światłami LED. Nadkola zostały poszerzone, podobnie, jak progi. W tyle znajdziemy spojler na klapie bagażnika oraz powiększony dyfuzor.
Wald InternationalWald International
Drugi pakiet powstał z myślą o wersji F Sport. W uproszczeniu oferuje on takie same modyfikacje, ale nieco szersze i ostrzejsze. Wszystkie elementy nadwozia wykonano z plastiku ABS. Elementy mają być łatwe w montażu przy użyciu fabrycznych punktów montażowych. Za dodatkową opłatą pakiety może wzbogacić sportowy układ wydechowy z poczwórnymi końcówkami.
Wald InternationalWald International
Całość dopełniają felgi w rozmiarach 20 i 22 cali. Tuner przygotował modele kół o nazwach I12-C oraz T22-C. Wald International nie przewidział modyfikacji napędu, ale ten i w seryjnej wersji zapewnia wystarczające wrażenia z jazdy.
Wald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald InternationalWald International

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID Autosport - opcje kontroli na Nintendo Switch


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lexus LS z dwoma ciekawymi pakietami od Wald International