Tuning  »  Aktualności  »  Elektryczne MINI dla policji
Elektryczne MINI dla policji

Elektryczne MINI dla policji

2010-12-01 - M. Zabolski     Tagi: Mini, Radiowozy, Samochody elektryczne, Tuning, Essen, MINI E
AC Schnitzer, niemiecka firma tuningowa zaprezentowała swój projekt w ramach inicjatywy „TUNE IT! SAFE”. Jest to elektryczny model MINI w barwach policji. Pojazd został przygotowany przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, ale uwzględniono także wymagania miłośników tuningu.
  
MINI E napędza jednostka o mocy 150 kW (ok. 204 KM) zasilana z wysokowydajnego akumulatora litowo-jonowego, który wystarcza na mniej więcej 240 kilometrów. Przyspieszenie od 0-100 km/h osiąga się w ciągu 8,5 sekundy, dzięki 220 Nm maksymalnego momentu obrotowego na przednich kołach napędowych. Tuningowy charakter zapewniają 18-calowe felgi aluminiowe MI 2 z oponami Hankook. Z przodu zastosowano także większe hamulce (328x28 mm), pracujące z czterotłoczkowym zaciskami, co pozwala na skuteczną pracę nawet, gdy tarcze są rozgrzane do czerwoności.

Firma Hella była dostawcą systemu sygnalizacyjnego, które uzupełnia polakierowane na niebiesko nadwozie z policyjnymi naklejkami Foliatec. We wnętrzu samochodu, który debiutował podczas targów Essen Motor Show 2010, oprócz przydatnego dla funkcjonariuszy wyposażenia, pojawiły się akcesoria z gamy AC Schnitzer.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Elektryczne MINI dla policji