Tuning  »  Aktualności  »  Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition - zderzenie klasyki z nowoczesnym napędem
Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition

Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition - zderzenie klasyki z nowoczesnym napędem

Garage Italia Customs pokazało wiele razy, że wie w jaki sposób przerabiać Fiaty. Ten tuner ma we krwi miłość do włoskich maszyn i kolejne projekty robią imponujące wrażenie. Ostatnio firma postawiła na zderzenie klasyki z nowoczesnymi technologiami. Tak powstał Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition.
Fiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage Edition
Jak można się domyśleć po nazwie bazą dla projektu jest klasyczna Panda. Kanciasty hatchback w trzydrzwiowym nadwoziu nie jest autem pięknym, ale ma w sobie to coś. Tuner zadbał o wygląd, który tym bardziej spodoba się fanom stylu retro.

Nadwozie otrzymało kolorystykę inspirowaną przygodami Indiany Jonesa,. Przynajmniej tak utrzymuje tuner, który postawił na zieleń, przełamaną bielą dachu i pomarańczowymi wstawkami. We wnętrzu dominuje pomarańczowa barwa, co nadaje bardzo przyjemnego efektu.
Fiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage Edition
Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition to pojazd elektryczny. Osiągi nie powalają, bowiem samochód rozpędzi się do 115 km/h i przejedzie najwyżej 100 km na jednym ładowaniu. Mimo to autu nie można odmówić uroku. W zależności od źródła energii ładowanie potrwa od 3 do 8 godzin.
Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition jest pierwszym z pięciu specjalnych egzemplarzy, jakie mają być inspirowane różnymi postaciami. Czekamy z niecierpliwością na prezentację kolejnych.
Fiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionFiat Pandina Jones Car&Vintage EditionDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fiat Pandina Jones Car&Vintage Edition - zderzenie klasyki z nowoczesnym napędem