Tuning  »  Aktualności  »  Mercedes klasy X w finałowych wersjach od Carlex Design
Carlex Design

Mercedes klasy X w finałowych wersjach od Carlex Design

2020-02-15 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes X-Class, Mercedes X, Mercedes, Pickup, Tuning, Carlex Design
Ogłoszenie zakończenia żywota Mercedesa klasy X nie było specjalnym zaskoczeniem. Plotki na ten temat pojawiały się od dawna. Z pewnością znajdą się osoby, które zatęsknią za niemieckim pickupem klasy premium. Specjalnie dla nich polski Carlex Design przygotował specjalne egzemplarze.
Carlex DesignCarlex Design
Tuner stworzył dwie wersje nazwane Off-Road Final Edition oraz Extreme Final Edition. Główną różnicą między projektami są kolory nadwozia oraz tapicerki. Pierwsza z wersji stawia na żywą czerwień, a druga na mroczną czerń.

Z zewnątrz pickupy otrzymały dodatkowe osłony, belki z oświetleniem LED oraz efektowne orurowanie. Całość wygląda bardzo efektownie i zachęca do zjazdu z utwardzonej szosy. W kabinach ostatecznych wersji znalazły się spektakularne obicia ze skóry. Carlex Design ponownie pokazał swój kunszt odmieniając całkowicie kabiny pickupów. Efektowne wzory i piękne przeszycia robią wrażenie. Całość dopełnia między innymi włókno węglowe.
Carlex DesignCarlex Design
Niestety nie wiemy ile kosztują te cacka i czy tuner planuje wyprodukować więcej niż te dwa egzemplarze. Tak czy inaczej maszyny robią fantastyczne wrażenie.
Carlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignCarlex DesignDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes klasy X w finałowych wersjach od Carlex Design