Tuning  »  Aktualności  »  Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid w efektownej odsłonie od TechArt
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid w efektownej odsłonie od TechArt

2018-12-04 - J. Kruczek     Tagi: Porsche Panamera, Porsche Panamera S Hybrid, Porsche, Tuning, TECHART
TechArt zaprezentował nowy pakiet modyfikacji dla Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Tuner zajął się nie tylko wyglądem luksusowego modelu ale także pokusił się o wzmocnienie napędu, co jest rzadkością w przypadku zelektryfikowanych maszyn.

Tuner zapowiedział, że seryjna moc 671 KM została podniesiona do aż 759 KM. Moment obrotowy zaś wzrósł z 850 Nm do 980 Nm. Tym samym dostaniemy naprawdę dziką maszyną. Panamera w takim wydaniu ma osiągać setkę w czasie 3,2 s i rozpędzi się do 310 km/h.
Porsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-Hybrid
Podczas jazdy walory dźwiękowe zwiększy sportowy układ wydechowy tunera zakończony czterema tytanowymi końcówkami. W przypadku TechArt nie samą mocą tuner przyciąga uwagę. I tak Panamera otrzymała pakiet stylistyczny GrandGT. Ten obejmuje maskę z włókna węglowego, szerokie nadkola oraz progi czy spory dyfuzor w tyle. Zmodyfikowano też zderzaki. Całość wygląda bardziej agresywnie i torowo. Wrażenie robi ciekawa grafika na nadwoziu oraz spore limonkowe felgi.
Porsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-Hybrid
Wnętrze przejęło kolorystykę z nadwozia. Mamy więc ciekawą tapicerkę w kratę i limonkowe wstawki. Niestety tuner nie zdradził ile trzeba zapłacić za tak wyglądającą i mocną Panamerę.
Porsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridPorsche Panamera Turbo S E-HybridDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid w efektownej odsłonie od TechArt