Tuning  »  Aktualności  »  Kia Stinger poszerzona przez ARK Performance
ARK Performance

Kia Stinger poszerzona przez ARK Performance

2018-11-17 - J. Kruczek     Tagi: Kia, Tuning, ARK Performance, Kia Stinger
Kia Stinger jest najostrzejszym modelem koreańskiej marki, który oferuje naprawdę spore możliwości na drodze. Nowoczesny design i spora moc przyciąga uwagę tunerów. Swoją wizję koreańskiej sportowej limuzyny przedstawiła firma ARK Performance.

Amerykański tuner wyposażył Stingera w rozbudowany bodykit o nazwie Legato. W jego skład wchodzą spore poszerzenia nadkoli na wszystkie cztery rogi. Do tego dochodzi zmodyfikowana maska, tylna lotka w stylu duck tail oraz efektowny dyfuzor. Cały pakiet został wyceniony przez tunera na 4 350 dolarów. Każdy z elementów można też zakupić oddzielnie.
ARK PerformanceARK Performance
Poszerzenia wykonano z włókna szklanego, dzięki czemu ceny nie są zabójcze. Tuner w egzemplarzu pokazowym zadbał także o wnętrze. To ozdobiono mieszanką czerwonej skóry i czarnych materiałów. Zastosowano także rozbudowany system audio. Nie zdradzono jednak szczegółów ani cen tych modyfikacji.
ARK PerformanceARK Performance
Całość projektu dopełniło obniżone zawieszenie, sportowy wydech oraz 20-calowe felgi. Kia Stinger w tym wydaniu była prezentowana przy okazji targów SEMA.
ARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK PerformanceARK Performance

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia Stinger poszerzona przez ARK Performance